Hakkımda

Uzm. Dr. Siyamek Saleki

Hakkımda

Yıllar önce tabip olma hedefiyle çıktığım yolda hep emin adımlarla ilerlemek istesem de adımlarımın hızının düştüğü zamanlar da oldu. Dereceyle kazandığım Tahran Ş. Beheşti Üniversitesi Tıp fakültesinde insanların hayatına dokunmanın verdiği sorumluluğun ağırlığını his ettim ve az olsa da dünyayı daha yaşanır hale getirmeye çalışmam gerektiğini anladım.

Yedi yıllık Tıp Eğitimi aldığım okulda estetik ve insan sağlığının bir araya gelebilmesini düşünmeye başladım. Bu iki alanın buluştuğu nokta yani Deriyi uzmanlık alanım olarak seçtiğim zaman beni nerelere götüreceğini tahmin etmemiş olsam da profesyonel olarak Estetik alanında çalışmaya başladıktan sonra aslında tüm dünya vatandaşlarının ortak dilini yakaladığımın farkına vardım.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde Cilt Sağlığı ve Hastalıkları üzerinde dört yıllık Uzmanlık eğitimi tamamladıktan sonra İstanbul’da Estethica Levent Hastanesinde Beş yıla aşkın Estetik ve Klinik Dermatoloji alanında çalıştım. Covid 19 Pandemi süreci boyunca biraz klinik dermatoloji ağılık vererek sağlık bakanlığına bağlı bir hastanede 1,5 yıl çalıştım.

En son hastalarıma daha etkin ve daha kişiye özel hizmet vermek istediğimi anladım. En güncel ve en nitelikli hizmeti sunmak için başlayan bu serüven günümüz hayatının gereksinimlerini karşılayacak bir konumu seçmekle başladı. Böylece başvuranlarımız Vadistanbulun sunduğu tüm yaşam ve dinlenme alanlarını kullanma şansı olacak ve ister özel ister toplu taşıma kullanarak ulaşım konusunda problem yaşamayacaktır. Kliniği iç tasarımında ise mümkün olduğunca hastaların bakım ve estetik konusunda tüm ihtiyaçlarını bir arada karşılayarak insan ve doğa dostu olmaya çalıştık.

Modern tıpın sunduğu birçok cihaz ve yöntemi bir araya getirerek herkese keyifli ve güven duyacağı bir ortam hazırlamaya çalıştık. Bu yöntemlerin seçiminde hepsinin CE certifikaları ve T.C. Sağlık bakanlığının sunduğu kriterlere uygun olmasına dikkat ettik.

Kliniğimizde ortam şartları ve çalışma prensiplerimizi en üst düzeyde tutmaya çalışarak dünya standartlarının ötesinde bir kalite sunuyoruz. Hedefimiz hastalarımıza konforlu bir biçimde üst düzey tıbbi ve bakım sonuçları sağlamaktır.

Uzm. Dr. Siyamek Saleki

Estetik ve Dermatoloji Kliniğine Modern Bir Bakış Açısı

Muayenehanemiz, en modern tedavileri gerçekleştirmemizi sağlayan en son teknoloji ile donatıldı.

Kişiye özel

tedavi planı

Her hastamız için ihtiyaçları ve isteklerine göre tedavi planı bilimsel ve kanıta dayalı uygulamalardan oluşacak şekilde tasarlanır.
Randevu Al
Sorularını sor
Bilgi al
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?