Burun Dolgusu

Doğru ellerde, ameliyatsız burun estetiği ile burun yeniden şekillendirilebilir, sırt ve burun ucunda ameliyata gerek kalmadan ince değişiklikler yapılabilir. Burun konturlarındaki bu tür ince iyileştirmeler, önemli genel yüz estetiği iyileştirmeleriyle sonuçlanabilir.

Doğru ellerde ve doğru hastada, ameliyatsız burun estetiği ameliyata gerek kalmadan burnun yeniden şekillendirilmesi, sırt ve uç kısmında ince değişiklikler yapılması için kullanılabilir. Burun konturlarındaki bu tür ince iyileştirmeler, önemli genel yüz estetiği iyileştirmeleriyle sonuçlanabilir.

Ameliyatsız Burun Estetiğine Kimler Adaydır?

Aşağıdakilerden herhangi biri hakkında endişeleriniz varsa, Ameliyatsız Burun Estetiği için aday olabilirsiniz:

 • İyi tanımlanmış bir burun ucu oluşturma
 • Burun ucunuza projeksiyon ekleme
 • Burun sırtının düz görünmesi için burnunuzdaki bir “yumru”yu maskelemek
 • Girintili bir burun kökünün büyütülmesi
 • Gözlüklerinizin daha iyi oturmasını sağlamak için burun köprünüze hacim ekleme
 • Burun asimetrilerinin düzeltilmesi

Cerrahi olmayan bir rinoplasti, burun kusurlarını düzeltmek için harika bir non-invaziv çözümdür. Bu, prosedürün kendisinin 30 dakika içinde tamamlanabileceği ve çoğu sonucun hemen fark edilebileceği anlamına gelir. Nihai sonuçları görmek 2 hafta kadar sürebilir.

Ameliyatsız burun estetiği (Rinoplasti), istenen sonucu elde etmek için enjekte edilebilir bir dolgu maddesi kullanarak burnu yeniden şekillendiren invaziv olmayan bir teknik içerir. Bıçak altına yatmak büyük bir sorun olabilir ve birçok kişi ameliyattan kaynaklanabilecek kalıcı değişiklikler konusunda endişelenir. Ameliyatsız bir burun estetiği, invazif bir cerrahi prosedüre girmek zorunda kalmadan, her zaman istediğiniz buruna sahip olmanızı sağlayabilir.

Ameliyatsız burun estetiği, invaziv cerrahi istemeyen veya iyileşme süresi nedeniyle burun estetiği yaptırmaktan çekinen kişiler için harikadır. Bu, burnunda ani ve ince değişiklikler isteyen kişiler için mükemmel bir seçenektir.

Ameliyatsız Burun Estetiği Ve Ameliyatlı Rinoplasti

Ameliyatsız burun estetiği ve cerrahi rinoplasti birbirinin yerine kullanılamaz ve mutlaka aynı şeyleri tedavi etmez. Ameliyatsız burun estetiği, burnun şeklini değiştirmek için doğrudan deri altına dermal dolgu maddeleri enjekte edilerek gerçekleştirilir. Cerrahi rinoplastiler daha çok burun kemik yapısıyla ilgilidir ve burundaki büyük değişiklikler için kullanılır. Her prosedürün faydaları ve sınırlamaları vardır.

 Ameliyatsız Burun Estetiği:

 • Hızlı
 • Hemen göze çarpmayan
 • Geçici
 • Küçük ila orta dereceli kusurlar için kullanışlıdır.

Kliniğimizde yapılan Burun Estetiği uygulama örneklerini görmek için TIKLAYINIZ.

 Cerrahi Burun Estetiği Şunları Yapabilir:

 • Burnunuzun boyutunu değiştirir
 • Burun deliklerinin şeklini değiştirir
 • Çoğu kusuru düzeltir
 • Büyük kusurlar için kullanışlıdır.

Hangi prosedürün sizin için uygun olduğuna karar verirken, burnunuzda yapmak istediğiniz değişiklikleri düşünmeniz gerekecektir. Bazen cerrahi olmayan bir burun estetiği size burnunuzun nasıl görünmesini istediğiniz konusunda bir fikir verebilir ve cerrahi bir burun estetiği olmadan önce bir deneme görevi görebilir. Dolgu eridiğinde, değişiklikleri daha kalıcı hale getirmek için cerrahi bir burun estetiği olmayı tercih edebilirsiniz. Dr. Siyamek Saleki size hayallerinizdeki burnu vermek için tüm seçeneklerinizi gözden geçirmekten mutluluk duyar.

 

Daha fazla bilgi almak veya randevu için lütfen bizimle iletişime geçin.

Sorularını sor
Bilgi al
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?