Dekolte Bölgesi Tedavisi

Boyun çizgisinin alt kısmı, omuz ve üst göğüs (toplu olarak dekolte olarak adlandırılır) derisi yüz kadar hassas olsa da, günlük temizlik veya güneş kremi ve nemlendiriciler söz konusu olduğunda bu bölge kolayca unutulur. Dekolte ile hızlı bir cerrahi çözüm yoktur. Boyun germe gibi bir yüz germe veya boyun kırışıklığı tedavisi, boyun kırışıklıkları için harikadır ancak yaşlanan göğüs veya dekolte sorununu çözmeyecektir. Dr. Siyamek Saleki Kliniği’nde uzman dermatoloğumuz boyun ve dekolte bölgesini değerlendirecek ve cilde gençleştirici bir destek sağlamak için gereken en uygun boyun kırışıklığı tedavisini ve/veya dekolte tedavi planını önerecektir. Lazer tedavisi, mikro iğneleme ve enjekte edilebilir ilaçlar gibi kollajen oluşturan cilt tedavileri, dekoltenin genç, ışıltılı ışıltısını geri kazanmanın etkili yollarıdır.

Boyun ve dekolte yaşlanma belirtileriyle mücadele etmek için derinin derin dermal katmanlarının yanı sıra en üst yüzeysel katmanları tedavi etmek önemlidir. Eşit cilt tonu ve dokusu sağlamak için dekolte tedavisi yoluyla yüzey gençleştirmeyi ve boyun kırışıklıklarını dolgunlaştırmak ve kaybedilen hacmi geri kazandırmak için nemlendirici dermal dolgu maddelerini kapsayan bütüncül bir yaklaşım en faydalı sonuçları sağlayacaktır. Cilt sağlığınıza, yaşam tarzınıza ve beklentilerinize bağlı olarak, cilt bakımı uzmanlarımız cildinizin durumunu analiz edebilir ve  gençleştirici tedavi planı sağlayabilir.

Boyun Kırışıklıklarına Karşı Tedavi – Dermal Dolgu Maddeleri

Juvederm veya Restylane gibi yumuşak nemlendirici dermal dolgu maddeleri, genellikle boyun ve dekolte bölgesini gençleştirmek ve canlandırmak için ilk tedavi yöntemidir. Yaşlanan, sarkan cildi yeniden şekillendirmek için özel olarak tasarlanan bu ürünler, ince çizgileri ve kırışıklıkları dolgunlaştırırken kaybolan nemi yerine koymaya da çalışır.

Gençleştirici Mikroenjeksiyonlar

Profhilo ile mikro enjeksiyonlar, yaşlanan cildi güçlendirmenin ve nemlendirmenin harika yollarıdır. Vitaminler, besinler, antioksidanlar ve diğer güçlendirici maddelerden oluşan hyaluronik asit bazlı bir kokteyl, topikal kremlerin ve nemlendiricilerin ulaşamadığı derinliklerde cildi nemlendirmek için özel olarak yapılacaktır.

Foto-Gençleştirme / Cilt Yenileme Tedavileri

Fraksiyonel CO2 Lazer gibi son teknoloji lazer teknolojimiz ve IPL gibi foto ışık tedavileri ile derinin derin doku yapılarının hızlı bir şekilde onarılmasını ve yeniden şekillenmesini sağlayabiliriz. Her cihazın ayarlarının özelleştirilebilmesi, onları dekolte gibi hassas bölgelerin tedavisi için ideal hale getirir.

Mikro iğneleme

Dermarolling veya elde tutulan Dermapen kullanarak mikro yaralar oluşturarak, cildin yüzeysel katmanları, artan kollajen ve elastin yeniden modellemesini yenilemek ve iyileştirmek için uyarılır. Her iyileşme döngüsünde cilt kalınlaşır, elastikiyet geri yüklenir ve genel olarak daha pürüzsüz bir doku ve dekolte tonu elde edilir. Oluşturulan mikro yaralar aynı zamanda, kombinasyon tedavileri olarak kullanıldığında diğer serumların maksimum emilimini sağlayan mükemmel mikro kanallar sağlar.

Kimyasal peeling

Dekolte bölgesinin kimyasal bir peeling ile gelişmiş eksfoliasyonu, cilt tonunu ve dokusunu eşitlemenin ve parlak bir ışıltı ile donuk bir cilt sağlamanın harika bir yoludur. Hiperpigmentasyon, melazma, yaşlılık lekeleri ve diğer güneş hasarı belirtileri de etkili bir şekilde azaltılabilir. Kimyasal peelinglerin sunduğu değişen yoğunluk dereceleri, onları hem rutin bir cilt bakım rejiminin parçası olarak düzenli tedaviler hem de tek seferlik cilt gençleştirme tedavileri için uygun hale getirir.

Mikro Yağ Grefti

Gelişmiş yağ aşılama prosedürlerinde, mikro yağ parçacıkları doğrudan bir hastadan alınabilir ve dekolte bölgesindeki derinin yüzeysel katmanlarına nakledilebilir. Bu, hacimde, pürüzsüz çizgide ve kırışıklıklarda ince bir artış sağlayabilir ve sarkan, ince cildi dolgunlaştırabilir. Aktarılan yağın yüksek hücre içeriği ayrıca cildin kan akışını ve oksijen seviyelerini artırmak için besleyici, yenileyici bir destek sağlar. Bu, besinlerin mevcudiyetini ve elastin ve kollajen gibi büyüme faktörlerini artırır.

 

1 Step 1
SİZİ ARAYALIM
Size nasıl ulaşmamızı istersiniz?pick one!
Hangi alanda bilgi almak istersiniz?pick one!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Sorularını sor
Bilgi al
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?