Emsculpt, 2018 yılında piyasaya sürülen, vücudu şekillendirirken aynı anda kas yaptıran, dünyada başka bir örneği bulunmayan ameliyatsız bir medikal estetik uygulamasıdır. Amerikan Sağlık Örgütü (FDA) tarafından etkililiği onaylanmış bir uygulama olan Emsculpt, Yüksek Yoğunluklu Odaklanmış Elektromanyetik (HIFEM) alan teknolojisi kullanarak, karın kası, popo kaldırma ve kol sıkılaştırma gibi alanlarda hiç bir cerrahi müdahale gerektirmeden vücudun yağ yakmasını sağlar ve kas dokusunu harekete geçirir.

Bölgesel incelme ve vücut şekillendirme sürecinde ilk olarak dikkat edilmesi gereken, vücutta birikmiş fazla yağlardan kurtulmak, ardından da vücudu istenilen oranda şekillendirmeye çalışarak kas yapımını sağlamaktır. Düşünüldüğü zaman bu, çok uzun ve yorucu bir süreçtir. Ancak Emsculpt tam olarak bu duruma çözüm olarak ortaya çıkmış bir uygulamadır ve etkileri belirgin farklardır.

Emsculpt yağ yakarken kas yapan tek uygulama olarak adını estetik dünyasındaki teknolojik gelişmelere yazdırmış bir uygulamadır. Bilinen tüm bölgesel incelme cihazları doğrudan yağ yakmaya odaklanırken, Emsculpt Ⓡ aynı anda kasların da gelişmesini sağlar. Vücuttaki kas dokularını harekete geçirme prensibine dayanan Emsculpt Ⓡ karın, kalça ve kol bölgelerinde yağ yakımının yanı sıra kas kütlesi oluşumunu da tetikler. Temel hedefi bu üç ana bölge olan cihaz her uygulamada vücutta bu hareketliliği sağlar. Tekrarlanan seanslar ile vücut bu alışkanlığı kazanır ve vücut kan dolaşımı hareketliliğini sürekli hale getirir. Bu sayede 4 veya 6 seanslık uygulama sonrasında kaslarda belirgin bir gelişim görülür.

Emsculpt Neo cihazı iki farklı teknolojiyi birleştirerek vücut şekillendirme ve zayıflamada bize çok büyük bir olanak sağlıyor. HIFEM teknolojisi ile kaslara giden sinirleri etkileyerek kaslarda çok ciddi bir gelişme ve ilerleme sağlıyor aynı anda kasların üzerinde ve altındaki yağ dokularını etkileyerek bu yağ dokularını eritiyor. Böylece sadece 4 gün aralıklarla uygulanan 4 seansta yağ oranında %30 azaltma ve kas oranın da ise %25 bir artma sağlıyor. Yani kısacası uyguladığımız bölgelerde kasları büyütüyor ve yağları eritiyor böylece çok daha ince ve şekillenmiş bir vücut yapısı bize sunuyor.

Peki bu cihaz hangi alanlarda uygulanıyor?

  • Özellikle göbekte sıkılaşma ve incelme
  • Bacak kısımlarında, iç bacak, ön bacak ve arka bacak sıkılaştırma ve incelme
  • Popo kısmında bir sıkılaşma ve dikleştirme
  • Kollar bölgesinde ön kol, arka kol sıkılaştırıp genişletiliyor.

 

Neden Emsculpt Neo Teknolojisi?

Emsculpt Neo cihazı ile birlikte aldığınız tedavide sonucu elde etmek için sizin bir şey yapmanız gerekmiyor. Normal beslenme düzeniniz ve günlük aktivitelerinizi devam etmeniz yeterli oluyor.

1 Step 1
SİZİ ARAYALIM
Size nasıl ulaşmamızı istersiniz?pick one!
Hangi alanda bilgi almak istersiniz?pick one!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Sorularını sor
Bilgi al
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?