Gülüş Estetiği

Zaman zaman bazı insanların gülümsemeyince diş etleri olması gerekenden daha fazla görünür. Gülerken üst diş etlerinin çok belirgin olduğu aşırı diş eti görünümünde oluşan kişiler için bu gülüşlerinden rahatsız oluyor. Bu durumda geleneksel olarak botoks kullanılır. Burun kenarlarına yapılan botoks ile gülüşlerdeki dudak kısımları azaltılarak daha az bir diş eti görünümü verilmeye çalışılır. Ancak botox uygulanmış kişiler üst dudaklar gülümsemeyince hiç hareket etmeyen gülüşlerinin ve ifadelerinin etkisinde fark etmeye başlıyorlar.

Yeni geliştirdiğimiz uygulama sayesinde, botox kullanmadan dolgu desteği ile genişleyen dudak hareketini dengeleyerek bu çalıştırmaları sürdürmeye çalışıyoruz. Dudak çevresine yapılan dolgu sayesinde ağız hareketlerini biraz sınırlayarak, diş etini azaltıyoruz. Bunun yanı sıra gülmelerini ve ifadesini bozmadan gülüşlerini şekillendirmeye çalışıyoruz.

Diş eti gülüş estetiği tedavisi, tek başına bir işlem olarak veya eksiksiz bir yüz bakımı tedavisinin bir parçası olarak gerçekleştirilebilir.

 

1 Step 1
SİZİ ARAYALIM
Size nasıl ulaşmamızı istersiniz?pick one!
Hangi alanda bilgi almak istersiniz?pick one!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Sorularını sor
Bilgi al
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?