HydraFacial MD, kapsamlı bir cilt bakım cihazıdır, çeşitli işlemleri içinde barındırarak cildin temizlenmesi, soyma, yenilenmesi, nemlendirilmesi, antioksidan koruması ve akne tedavisi gibi çeşitli avantajlar sunar.

Bu cihaz, güneş hasarlarını azaltma, lekeleri giderme, cilt tonunu düzenleme, hiperpigmentasyon, kırışıklıklar, gözenek büyüklüğü, kuru ya da yağlı cilt gibi bir dizi cilt sorununu tedavi etme yeteneğine sahiptir. Hydrafacial cihazı her yaş grubuna ve her ten rengine uygundur, ayrıca hassas ciltlere de özel bir bakım sunar.

Sivilce, akne, renk düzensizliği, cilt lekeleri, siyah noktalar, yağlı cilt, ince kırışıklıklar veya cilt kuruluğu gibi sorunları olanlar, Hydrafacial cihazıyla cilt yenileme tedavisini rahatlıkla uygulayabilirken, herhangi bir cilt sorunu olmayanlar da düzenli cilt bakımı için bu cihazı tercih edebilirler.

HydraFacial MD cihazında kullanılan dört temel teknoloji, Vortex-Cleansing, HydroPeel Exfoliation, Vortex-Fusion ve Vortex-Extraction, cildi derinlemesine temizler, ölü hücreleri uzaklaştırır, besleyici solüsyonlarla cildi nemlendirir ve cilt problemlerini tedavi eder.

Tedavi sonrasında, cildin elde ettiği sonuçları korumak için düzenli bakımlar önemlidir. Aylık olarak yapılan bu bakımlar, cildin sadece dış görünümünü değil, aynı zamanda genel sağlığını iyileştirmeyi hedefler.

Sorularını sor
Bilgi al
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?