İple Kaş Kaldırma

  • Kaşlarının daha kalkık olmasını hayal ettin mi?
  • Bir fotoğraf için gülümserken kaşlarını kaldırmak zorunda hissettin mi?
  • Kaşlarının gözlerini ağır gösterip göstermediğini merak ediyor musun?
  • Gözlerinin daha çekik ve bakışlarının daha keskin olmasını istiyor musun?
  • Gözlerinin dış kısmının yukarı doğru gideceğine aşağı doğru indiğini düşünüyor musun?

Bu sorudan herhangi birine evet yanıtı verdiyseniz, aradığınız şey bir kaş veya göz kaldırma uygulaması olabilir.

Yaşlanma sürecinde cildiniz elastikiyetini kaybederken kemik yapılarınız da hacim kaybına uğrar. Yüz kaslarınız ise aynı anda tonunu ve sıkılığını kaybeder. Bunu yerçekiminin etkileriyle birleştirin ve kısa süre sonra yüzünüzün üst üçte birinin düşme ve sarkma eğiliminde olduğunu fark edeceksiniz.

Düşük kaşlar gözlerin ağır görünmesine ve hatta yorgun bir ifadeye neden olabilir. Daha yüksek kaşlar ise gözlerinizi açar ve anında daha taze, daha genç ve daha çekici bir görünüm kazandırır. Aslında daha yüksek kaşlar güçlü ve özgüvenli bir algıya yol açar.

İple kaş kaldırma ve göz gerdirme en konforlu ve herhangi bir dinlenme gerektirmeden oldukça kısa sürede kolayca uygulanabilen kozmetik prosedürlerinden biridir. Kaşı daha genç bir konuma getiren hızlı, güvenli ve ağrısız bir işlemdir. Prosedür lokal anestezi altında gerçekleşir. İğne ile açılan derideki ufak deliklerden özel ip askıları cilt altına uygun bir yönde yerleştirerek göze ve kaşlara istenilen yön verilir.

Doktorumuz ile yapacağınız konsültasyon ile aynı gün içerisinde yapılabilen bir kaş kaldırma çeşididir. Size anında yüz germe etkisi verecek çok basit, hızlı ve dikiş veya anestezi gerektirmeyen bir işlemdir.

İşlem aynı zamanda iplikle göz kaldırma, iplikle kaş kaldırma, badem göz ve foxy eyes olarak da bilinir. Sarkık kaşları düzeltmek için veya göz gençleştirmenin bir parçası olarak da kullanılmaktadır.

Ameliyatsız kaş kaldırma, özellikle alın ve kaşlar olmak üzere yüzünüzün üst üçte birlik kısmındaki cildi sıkılaştıran ve gerdiren ameliyatsız bir işlemdir. Kaşlarınız düşmesini düzeltebilir, sarkık kaşları kaldırabilir, daralmış göz-kaş mesafenizi açabilir ve alnınızdaki sarkmaları kaldırabilir.

Kliniğimizde kaş kaldırma ve göz gerdirme her ikisi de tam yüz değerlendirmesi ve konsültasyonu yapıldıktan sonra P(LLA/CL) ipler veya Akıllı-İpler ile uygulanır. Poli-L-Laktik-Asit ve Polikaprolaktan içeren bu ipler geleneksel iplere göre çok daha uzun süre kalıcılık sağlamaktadır.

Bir daha fotoğraf çekmek için kaşlarınızı kaldırmanıza veya makyaj yapmak için göz kapaklarınızı kaldırmanıza gerek olmayacak bir seçenek sunuyoruz!

 

1 Step 1
SİZİ ARAYALIM
Size nasıl ulaşmamızı istersiniz?pick one!
Hangi alanda bilgi almak istersiniz?pick one!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Sorularını sor
Bilgi al
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?