Medikal Cilt Bakımı

Cilt Bakımı Uygulamaları

Klasik cilt bakımı uygulamaları, cilt tipine göre her yaştan kişiye uygulanan bir cilt arındırma işlemidir. Cildimiz 22 ile 28 gün arasında çevre kirliliğine yol açan günlük makyaj, hormonal dengesizlikler, genetik faktörler, sosyal yaşam aktivitelerimizin bir sonucu olarak maruz kaldığı olaylar nedeniyle kirlenir.

Sonunda cildimiz sarımsı, solgun, tükenmiş bir izlenim kazanır. Ayda bir kez yapılan düzenli uygulanan cilt bakımı ile cildimiz derinlemesine nemlenir. Bu sayede daha canlı ve parlak bir cilt elde etmiş oluyoruz. Ayrıca doğru ürün kullanımı sayesinde stomalarımızda genişleme ve gözenek oluşumu sağlar.

Cilt bakımı yaptıran bir kişi ile cilt bakımını hafife alan bir kişi arasında kesin farklılıklar dikkat çekicidir. Gerçekleştirilen her türlü dermal bakım, cildimiz için ileriye dönük bir yatırımı temsil eder.

Klasik Bakım

Başlangıçta cildiniz incelenir ve uygun şekilde arındırılması yapılır. Ardından verilen buharın cildinize nüfuz etmesi ile cilt yumuşar ve gözenekler açılır. Ayrıca peeling tonik uygulaması ile gözenekleriniz tekrar tekrar sıkılaşır ve canlanır. Eşzamanlı olarak tamamlayıcı göz çevresi kremi, dermal uygulanabilir kreminiz ve güneş koruyucunuz cildinize rahatlatıcı masaj eşliğinde sürülür.

Tıbbi bakım

Terapötik tıbbi bakım, dermal olarak sorunlu kişiler için ele alınmaktadır. Cilt lekeleri, sivilce sorunları, yara izi rahatsızlıkları konusunda mağdur kişiler için uygun bakım uygulamalarıdır.

Cilt uygun ürünlerle arındırılır. Buhar penetrasyonu altında bekletilerek gözenekler açılır. Bir sağlık küründe dermal peeling uygulamasından sonra seçilen tedaviye göre peeling kararı verilerek belirlenen tonik ile gözenek sıkılaştırma uygulamasına geçilir. Leke tedavisi aktif dermal uygulamalar ile uygulamaya uyumlu ürünler devreye alınır. Göz çevresi bakımı yapılır. Cildinize uygun leke tedavisi yapılır. Cildinize uygun kremlerle masajınız başlar. Göz çevresi serumları uygulanır. Ardından uygun serumlar yardımıyla cildiniz güçlenir. Son olarak cildinize uygun dermal uyumlu güneş koruma maddeleri ile operasyon sonlandırılır.

Tıbbi bakımın yanı sıra Anti-Aging, Kolajen Terapi, Sivilce Kaldırma Tedavileri de uygulanmaktadır.

HydraFacial Bakımı
HydraFacial Dermal Replasman Sistemi ile İlişkili Işıltılı Görünüm

Sağlıklı ve güzel görünen bir cilt için doğru dermal beslenme, nemlendirme ve gerekli bakım imkanlarının sağlanması önemli görünmektedir. Amerika’da Hollywood yıldızlarının tercihi Hydra yüz dermal canlandırma sistemi cilde gerekli tüm bakım faaliyetlerine tabi tutularak ışıltılı ve dinç bir görünüm oluşturur.

HydraFacial, en hayati yetenek olarak bilinen çeşitli problemler için eş zamanlı olarak dermal bakıma cevap verme potansiyeline sahiptir. FDA (Gıda ve İlaç İdaresi) tarafından onaylanmıştır HydraFacial; son derece güvenilir, konforlu, ağrısız ve pratik bir uygulamadır. Aynı zamanda Hollywood yıldızları tarafından seçilen bir bakım tesisidir. Bu bakım ve tedavi uygulandığında ciltte meydana gelen iltihap ve yara oluşumlarının hiçbiri ilerlemeyebilir. HydraFacial, “anti-aging” terapi tesisi olarak bilinen her türlü dermal form için gerekli nemi, bakımı sağlar. Kısaca kişi hiçbir şekilde acı, sızı hissetmez. Yüze uygulanan makyaj fırçası hissi yaratır.

 

1 Step 1
SİZİ ARAYALIM
Size nasıl ulaşmamızı istersiniz?pick one!
Hangi alanda bilgi almak istersiniz?pick one!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Sorularını sor
Bilgi al
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?