Vücut Germe

Vücut Germe Nedir ?

Vücut Germe yani body lift, vücudun çeşitli bölgelerindeki gevşek deri ve cilt görünümünü gidermek veya iyileştirmek için yapılan estetik bir işlemdir. Vücut germe, gevşek cildi ele almak için çeşitli prosedürleri “sıklıkla popo kaldırma, uyluk germe ve karın germe”ile birleştirilebilir. Bu tür işlemler tipik olarak cildin sarkmasına sebep olan çoğul gebelik, zayıflama için mide ameliyatı sonrası veya kendiliğinden verilen yüksek miktar kilo kaybının ardından gerçekleştirilir.

Alt Vücut Germe

Alt body lift, tek aşamada karın, uyluk ve kalçaya hitap eder. Bu dokuların sıkılaştırılması selüliti, çukurlaşmayı iyileştirir ve vücuda daha genç bir görünüm kazandırır.

Vücut Germe Neden Gereklidir?

Çoğunlukla obezite cerrahisinden sonra görülen muazzam hızlı kilo kaybı, cildin eski şeklini almasına izin vermez. Bu sadece çirkin görünmekle kalmaz, aynı zamanda hijyen, spor veya uygun kıyafet bulma konusunda da sorun yaratır.

Dr. Siyamek Saleki kliniğinde uygulanan Fotona TightSculpting ®  tüm vücut bölgelerinde şekillendirme ve cilt sıkılaştırma için benzersiz çift dalga boylu, invaziv olmayan bir lazer tedavisidir. Özel dağıtım modları, olağanüstü sonuçlarla hipertermik adiposit yıkımı ve kolajen yeniden şekillenmesi için birlikte kullanılır. Prosedür, lazer lipoliz için hızlı, güvenli ve etkili, non-invaziv bir alternatiftir.

Temelde vücut germe, abdominoplasti (karın germe), liposuction, uyluk germe ve meme dikleştirme tekniklerini birleştirir. Birkaç ay arayla iki ayrı prosedür olarak gerçekleştirilebilir. Genel anestezi altında ameliyat süreleri toplamda üç ila yedi saat sürebilir. Ameliyat sırasında karın, kalça ve uyluk bölgelerinden fazla deri çıkarılabilir, liposuction teknikleri ile fazla yağlar alınabilir.

1 Step 1
SİZİ ARAYALIM
Size nasıl ulaşmamızı istersiniz?pick one!
Hangi alanda bilgi almak istersiniz?pick one!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Sorularını sor
Bilgi al
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?