Zayıflama

Emsculpt Neo ve Emtone, son yılların en popüler zayıflama cihazlarından ikisidir. Her ikisi de vücudu şekillendirmek ve yağ yakmak için tasarlanmıştır, ancak farklı yöntemler kullanırlar.

Emsculpt Neo, yüksek yoğunluklu elektromanyetik dalga teknolojisini kullanarak kasları uyarır ve kas kütlesini artırır. Bu, vücuttaki yağ yakımını artırır, kilo verme süreciyle birlikte daha fit bir görünüm sağlar. Ayrıca Emsculpt Neo, derin kas katmanlarına nüfuz ederek, kasların güçlenmesine ve daha sıkı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Emtone ise, radyofrekans teknolojisini kullanarak vücuttaki yağ hücrelerini hedef alır. Bu cihaz, yağ hücrelerini ısıtarak yok eder ve selülit görünümünü azaltır. Ayrıca Emtone, cildin sıkılaşmasına ve elastikiyetini artırmasına yardımcı olan masaj benzeri bir uygulama da sunar.

Her iki cihaz da ağrısız ve non-invazivdir, yani cerrahi müdahale gerektirmezler. Kilo verme ve bölgesel zayıflama alanlarında başarılı sonuçlara ulaştırırlar. Tedaviler genellikle 20-30 dakika sürer ve sonuçlar genellikle birkaç hafta içinde fark edilir. Ayrıca, her iki cihaz da vücutta herhangi bir hasar veya yan etki oluşturmadığından güvenlidir.

Uzm. Dr. Siyamek Saleki kliniğinde bulunan Emsculpt Neo ve Emtone cihazlarından ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun olanı birlikte seçelim.

Daha fit ve sağlıklı bir vücut elde etmek için iletişime geçin.

Emsculpt Neo

İki teknolojiyi birleştiren cihaz

Emsculpt Neo cihazı iki farklı teknolojiyi birleştirerek vücut şekillendirme, ve bölgesel zayıflamada bize çok büyük bir olanak sağlıyor. HIFEM teknolojisi ile kaslara giden sinirleri etkileyerek kaslarda çok ciddi bir gelişme ve ilerleme sağlıyor aynı anda kasların üzerinde ve altındaki yağ dokularını etkileyerek bu yağ dokularını eritiyor. Böylece sadece 4 gün aralıklarla uygulanan 4 seansta yağ oranında %30 azaltma ve kas oranın da ise %25 bir artma sağlıyor. Yani kısacası uyguladığımız bölgelerde kasları büyütüyor ve yağları eritiyor böylece çok daha ince ve aynı zamanda kilo verme işlemi gerçekleşmiş, şekillenmiş bir vücut yapısı bize sunuyor.

Zayıflama ve Emsculpt Neo cihazı ile ilgili Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Peki bu cihaz hangi alanlarda uygulanıyor?

  • Özellikle göbekte sıkılaşma ve incelme
  • Bacak kısımlarında, iç bacak, ön bacak ve arka bacak sıkılaştırma ve incelme
  • Popo kısmında bir sıkılaşma ve dikleştirme
  • Kollar bölgesinde ön kol, arka kol sıkılaştırıp genişletiliyor.

 

Neden Emsculpt Neo Teknolojisi?

Emsculpt Neo cihazı ile birlikte aldığınız tedavide sonucu elde etmek için sizin bir şey yapmanız gerekmiyor. Normal beslenme düzeniniz ve günlük aktivitelerinizi devam etmeniz yeterli oluyor.

Emtone

Selülit Tedavi Cihazı

Yaza selülitsiz girmek Emtone ile artık mümkün!

Dünyanın en etkili cihazı olan son teknoloji Emtone ile sadece 4 seansta selülitlerinizden kurtulabilir, sıkılaşarak kas kütlesi kazanmanın konforlu yolunu deneyimleyebilirsiniz.

Emtone Nedir?

Emtone cihazı frekansı 2 farklı dalga boyutunu (AWT ve radyo frekansı) bir arada barındırarak çok etkili bir şekilde selülitleri tedavi eder ve sıkılaşma sağlar.

Zayıflama ve Emtone cihazı ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tedavi Sırasında Herhangi Bir Acı Hissediliyor Mu?

Emtone cihazı ile uygulanan tedavi genellikle tamamen acısız bir şekilde uygulanıyor.

Tedavi Kaç Seans Sürüyor?

Genellikle 4 ile 6 seans olarak 4 günde bir uygulanır ve hemen sonuç görülür. Ancak hastanın ihtiyacına göre ve isteklerine göre bu seans sayısı artırılabilir.

Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Selülitin en çok görüldüğü bölgeler arka bacak, ön bacak ve iç bacakta

Karında ve göbekteki sarkmalarda da çok faydalı sonuçlar sağlıyor.

Herhangi Bir Yan Etkisi Var Mı?

Emtone cihazı ile uyguladığımız tedavinin herhangi bir yan etkisi yok ve güvenli bir şekilde uygun hastalara uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Selülitlerinizden kurtulmak istiyorsanız ve mükemmel sonuçlardan siz de faydalanmak istiyorsanız şimdi randevu alın!

Sorularını sor
Bilgi al
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?